[vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”PODPORUJÍ NÁS” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Tito všichni se s námi spojili a pomohli nám. Někdo penězi či službou, někdo intelektem, někdo rukama. Budeme rádi, když nám pomůžete i vy. Hledáme prostředky na financování dílčích konkrétních částí projektu, přivítáme přímou osobní podporu, pomoc na místě zapojením do dobrovolnických aktivit či poskytnutí know-how či služeb. Pokud Vás náš projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Hana Potměšilová” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Sdružení Revenium pomáhající lidem se zdravotním postižením v zaměstnání či podnikání” font_container=”tag:h4|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]„Nejdříve mne nadchli lidé, kteří se rozhodli obnovit tradici Heroldu. Když jsem se poprvé vydala do areálu pivovaru, málem mi spadla čelist. Nad úchvatný barokním areálem a zároveň stavem, ve kterém se nachází. A proto s heslem “pivo z Březnice chutná nejvíce”, který je z mé hlavy a za kterým si stojím, jsem se rozhodla šílenému nápadu na obnovu této skvostné památky pomáhat.“

www.revenium.cz[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1819″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1920″ img_size=”250×250″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Marianna Cimburová” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Festival a sdružení Deziluze” font_container=”tag:h4|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text],,Herold nám pomohl v úplných začátcích, především důvěrou, kterou do nás, sedmnáctiletých studentů, vkládal. I díky tomu jsme mohli rozjet festival, stvořit Deziluzi. Dal nám pocit, že to, co děláme, má smysl a máme v tom pokračovat. Teď je čas na nás, abychom pomohli tam, kde je potřeba. Nemáme peníze. Ale máme motivaci, odhodlání, elán, chuť něco tvořit a vděk. Chceme, aby Modrá nadace dala nový život nádherné historické budově zámeckého pivovaru i smysluplným projektům, které v ní vzniknou.”

www.deziluze.eu[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Tým Bullerbynu” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Komunitní pub na pražských Vinohradech” font_container=”tag:h4|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]„Za Bullerbyn nás těší, že vstřícnost a lidskost, kterou jsme při spolupráci s pivovarem Herold od začátku pociťovali, se nyní vpisuje i do jeho poslání zachraňovat a vytvářet hodnoty namísto prostého profitu. A to aniž by pro něj byla dobročinnost pouhou marketingovou strategií, jak dnes bývá smutnou praxí.“

www.bullerbyn.cz[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1823″ img_size=”250×250″][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”Zapojimse.cz” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”projekt sdružení Byznys pro Společnost” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]V rámci projektu zapojimse.cz, který organizuje Byznys pro společnost, přijeli pomoc manažeři i zaměstnanci společnosti ČEZ a Billa. Odvedli velký kus práce při vyklizení budov a jejich přípravy na rekonstrukci. Spolupráce s platformou Byznysem pro společnost,  jejíž činnost je pro CSR aktivity a neziskové subjekty velmi přínosná, i nadále pokračuje.

www.zapojimse.cz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”Nadace O2″ font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Díky příspěvku Nadace O2 se podařilo rekonstruovat smírčí kříž v obvodobé zdi pivovaru. Součástí obnovy bylo i umístění informační tabule.

www.nadaceo2.cz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”Nadační fond pro Březnici” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Velmi si ceníme pomoci Nadačního fondu pro Březnici, který poskytl příspěvek na restaurování aliančního erbu na průčelí historické budovy zámeckého pivovaru.

www.fondprobreznici.cz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”MÚ Březnice” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Město Březnice nám pomáhá průběžně. Můžeme zmínit třeba spolufinancování oprav historických budov či poskytnutí prostor v březnické Jezuitské koleji na výstavu „Příběh pivovaru“.

www.breznice.cz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Robert Janča” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Motto Roberta je: „Ten nejcennější kapitál je skrytý v lidech“. Jeho pomoc to dokazuje. Spolupracuje s námi nejen na základě svých zkušeností a intelektu, ale v rámci dobrovolnických dní i rukama 🙂 A má rád pivo. “Hospoda je jako kostel a pivo je důkaz, že nás Bůh miluje a chce nás vidět šťastné”, říká.

www.starlights.cz[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1901″ img_size=”250×250″][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”LMC” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Společnost provozující mj. portály jobs.cz, prace.cz, pracezarohem.cz a teamio.cz” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Díky vstřícnosti LMC můžeme využívat jejich programu pro neziskové organizace. V případě potřeby shánět přes portály jobs.cz, prace.cz či pracezarohem.cz za symbolickou cenu naše nové kolegy.

www.teamio.cz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”Juraj Kusý” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Designér a grafik” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Juraj je tvůrce veškeré grafiky a designu našeho projektu. „Spojení nadace a pivovaru, které je prvním podobným projektem svého druhu, mě velmi oslovilo. A to nejen kvůli tomu, že Herold je na čepu v mé oblíbené hospodě. Cíle nadačního pivovaru, tedy zachránit a otevřít veřejnosti historické barokní budovy, jsou smysluplné a jsem rád, že mohu být u toho a spolupracovat na vizuální komunikaci projektu,” říká.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”35″][vc_column][vc_custom_heading text=”ing. arch. Václav Eger” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Václavu Egerovi velmi děkujeme za zaměření prostor a zhotovení architektonického návrhu. Je nezbytný pro nové využití a zpřístupnění historických budov, s čímž souvisí mj. jejich oddělení od samotné výroby piva.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]