PODPORUJÍ NÁS

Tito všichni se s námi spojili a pomohli nám. Někdo penězi či službou, někdo intelektem, někdo rukama. Budeme rádi, když nám pomůžete i vy. Hledáme prostředky na financování dílčích konkrétních částí projektu, přivítáme přímou osobní podporu, pomoc na místě zapojením do dobrovolnických aktivit či poskytnutí know-how či služeb. Pokud Vás náš projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

Hana Potměšilová

Sdružení Revenium pomáhající lidem se zdravotním postižením v zaměstnání či podnikání

„Nejdříve mne nadchli lidé, kteří se rozhodli obnovit tradici Heroldu. Když jsem se poprvé vydala do areálu pivovaru, málem mi spadla čelist. Nad úchvatný barokním areálem a zároveň stavem, ve kterém se nachází. A proto s heslem “pivo z Březnice chutná nejvíce”, který je z mé hlavy a za kterým si stojím, jsem se rozhodla šílenému nápadu na obnovu této skvostné památky pomáhat.“

www.revenium.cz

Marianna Cimburová Deziluze_edited

Marianna Cimburová

Festival a sdružení Deziluze

,,Herold nám pomohl v úplných začátcích, především důvěrou, kterou do nás, sedmnáctiletých studentů, vkládal. I díky tomu jsme mohli rozjet festival, stvořit Deziluzi. Dal nám pocit, že to, co děláme, má smysl a máme v tom pokračovat. Teď je čas na nás, abychom pomohli tam, kde je potřeba. Nemáme peníze. Ale máme motivaci, odhodlání, elán, chuť něco tvořit a vděk. Chceme, aby Modrá nadace dala nový život nádherné historické budově zámeckého pivovaru i smysluplným projektům, které v ní vzniknou.”

www.deziluze.eu

Tým Bullerbynu

Komunitní pub na pražských Vinohradech

„Za Bullerbyn nás těší, že vstřícnost a lidskost, kterou jsme při spolupráci s pivovarem Herold od začátku pociťovali, se nyní vpisuje i do jeho poslání zachraňovat a vytvářet hodnoty namísto prostého profitu. A to aniž by pro něj byla dobročinnost pouhou marketingovou strategií, jak dnes bývá smutnou praxí.“

www.bullerbyn.cz

Bullerbyn2

Zapojimse.cz

projekt sdružení Byznys pro Společnost

V rámci projektu zapojimse.cz, který organizuje Byznys pro společnost, přijeli pomoc manažeři i zaměstnanci společnosti ČEZ a Billa. Odvedli velký kus práce při vyklizení budov a jejich přípravy na rekonstrukci. Spolupráce s platformou Byznysem pro společnost,  jejíž činnost je pro CSR aktivity a neziskové subjekty velmi přínosná, i nadále pokračuje.

www.zapojimse.cz

Nadace O2

Díky příspěvku Nadace O2 se podařilo rekonstruovat smírčí kříž v obvodobé zdi pivovaru. Součástí obnovy bylo i umístění informační tabule.

www.nadaceo2.cz

Nadační fond pro Březnici

Velmi si ceníme pomoci Nadačního fondu pro Březnici, který poskytl příspěvek na restaurování aliančního erbu na průčelí historické budovy zámeckého pivovaru.

www.fondprobreznici.cz

MÚ Březnice

Město Březnice nám pomáhá průběžně. Můžeme zmínit třeba spolufinancování oprav historických budov či poskytnutí prostor v březnické Jezuitské koleji na výstavu „Příběh pivovaru“.

www.breznice.cz

Robert Janča

Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd

Motto Roberta je: „Ten nejcennější kapitál je skrytý v lidech“. Jeho pomoc to dokazuje. Spolupracuje s námi nejen na základě svých zkušeností a intelektu, ale v rámci dobrovolnických dní i rukama 🙂 A má rád pivo. “Hospoda je jako kostel a pivo je důkaz, že nás Bůh miluje a chce nás vidět šťastné”, říká.

www.starlights.cz

foto robert janca_2

LMC

Společnost provozující mj. portály jobs.cz, prace.cz, pracezarohem.cz a teamio.cz

Díky vstřícnosti LMC můžeme využívat jejich programu pro neziskové organizace. V případě potřeby shánět přes portály jobs.cz, prace.cz či pracezarohem.cz za symbolickou cenu naše nové kolegy.

www.teamio.cz

Juraj Kusý

Designér a grafik

Juraj je tvůrce veškeré grafiky a designu našeho projektu. „Spojení nadace a pivovaru, které je prvním podobným projektem svého druhu, mě velmi oslovilo. A to nejen kvůli tomu, že Herold je na čepu v mé oblíbené hospodě. Cíle nadačního pivovaru, tedy zachránit a otevřít veřejnosti historické barokní budovy, jsou smysluplné a jsem rád, že mohu být u toho a spolupracovat na vizuální komunikaci projektu,” říká.

ing. arch. Václav Eger

Václavu Egerovi velmi děkujeme za zaměření prostor a zhotovení architektonického návrhu. Je nezbytný pro nové využití a zpřístupnění historických budov, s čímž souvisí mj. jejich oddělení od samotné výroby piva.